Cena:360,00 zł

Pokrowiec na laptopa do 15,4' średni marki Victorinox z kolekcji Lifestyle Accessories 3.0

Produkt objęty jest 11 letnią gwarancją firmy Victorinox.

Szczegóły pokrowca:

 • pokrowiec pomieści laptopa do 15,4' (39 cm)
 • pokrowiec piankowy zapewnia najwyższą ochronę laptopa,
 • duże główne otwarcie na zamek zapewnia doskonały dostęp do wnętrza pokrowca,
 • wewnętrzny podział na kieszeń na laptopa i kieszeń na przewody,
 • materiał- Nylon balistyczny Tenacity jest o 30% bardziej wytrzymały niż zwykle wykorzystywany w bagażach nylon,

Szczegóły techniczne:

 • wymiary: 39 x 32 x 2 cm 
 • waga: b.d
 • pojemność: b.d.
 • materiał: nylon balistyczny Tenacity
 • dostępne kolory: czarny
 • gwarancja: 11 letnia gwarancja - 1 rok gwarancji obejmującej wady materiału i wykonania oraz szkody spowodowane przez przewoźników + 10 lat gwarancji obejmującej wady meteriału i wykonania


 
Kolekcja Lifestyle Accessories 3.0

Kolekcja Lifestyle Accessories Collection 3.0 marki Victorinox została zaprojektowana tak aby dostarczyć wiele ergonomicznych i ciekawych rozwiązań dla podróżnych w binzesie i na co dzień. Kolekcja obejmuje praktyczne rozwiązania do zabezpieczenia elektroniki dnia codziennego, zabezpieczeń i rozwiązań do pakowani w podróży. Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości nylonu Rugged 420D nylon o doskonałej odporności na ścieranie. Antybakteryjna wyściółka zapobiega rozwojowi zapachów, pleśni i bakterii. Opatentowany system zapadkowy umożliwia noszenie toreb na talii, na ramię lub na ukos przez ramię. Kolekcja Lifestyle Accessories 3.0 objęta jest 11 letnią gwarancją marki Victorinox.
 
Firma Victorinox została założona w roku 1884 przez Karla Elsnera. Od roku 1891 firma dostarcza noże do armii szwajcarskiej i jest znana głównie z tego asortymentu. Najbardziej znany symbol firmy - szwajcarski biały krzyż na czerwonej tarczy - jest używany przez Victorinox od roku 1909. Znak zarejestrowany jest w 120 krajach. 26 kwietnia 2005 roku firma Victorinox przejęła firmę Wenger, innego znanego dostawcę szwajcarskich noży oficerskich. Przez pierwsze kilka lat obie marki istniały niezależnie, od 1 stycznia 2014 zapowiedziano likwidację maki Wenger i włączenie jej dotychczasowych produków do podstawowej oferty Victorinoxa. Victorinox produkuje Swisscard (zestaw narzędzi złożony najczęściej z nożyczek, ostrza, pilnika do paznokci, śrubokrętu, długopisu, plastikowej wykałaczki i pęsety). Od niedawna pod marką Victorinox można także kupić zegarki, odzież, a także artykuły do podróży biznesowych - walizki, torby, tezki, plecaki - ze znakiem firmy Victorinox. Produkty te cechuje najwyższa jakość użytych materiałów, najwyższa jakość wykonania, wiele innowacyjnych i opatentowanych rozwiązań należących do tej marki i niespotykanych w innych produktach tego typu.